fbpx

Mieszkania

Home / Mieszkania

Wybierz budynek na obrazku

 

Unikalny projekt w wyjątkowej lokalizacji

Już teraz możesz wybrać dla siebie mieszkanie, które odpowiadać będzie Twoim potrzebom. Naszym klientom oferujemy mieszkania o bardzo wysokim standardzie architektonicznym. Są większe od tych zwykle spotykanych, przestronne, o dużych, jasnych oknach.
W naszych projektach, łączymy harmonijną architekturę skandynawską z nowoczesną prostotą i minimalizmem architektury niemieckiej.

Cały projekt jest unikalny zarówno pod względem wyglądu samej działki, jak i jej lokalizacji oraz ukształtowania terenu. Dla najbardziej wymagających klientów, przygotowaliśmy duże mieszkania na ostatniej kondygnacji, powiększone o funkcjonalny taras.
Nowoczesny apartamentowiec, w którym się mieszczą, wyposażony jest w windy, parking podziemny i nowoczesne instalacje ogrzewania. Wszystko to służyć ma jeszcze większej wygodzie i przyjemności płynącej z mieszkania w tym miejscu.

To nie wszystko, bowiem nasze mieszkania oferujemy w zdecydowanie niższych cenach, niż te o podobnych parametrach, dostępne na rynku nieruchomości. Możliwe to było dzięki naszemu doświadczeniu w branży budowlanej oraz własnej kadrze budowlanej i technicznej.

Jak wybrać swoje mieszkanie?

Aby przejrzeć dostępne mieszkania oraz ich układ przed zakupem, wybierz na powyższej wizualizacji podświetlony budynek (obecnie dostępny w naszej ofercie), by przenieść się na stronę, gdzie znajdziesz szczegóły. Korzystając z filtra wyszukiwania, wybierz mieszkanie według piętra, metrażu, ceny i innych dostępnych parametrów.