fbpx

Dlaczego Uroczysko Matylda?

O nas

Jesteśmy rodzinną firmą, a nie gigantycznym deweloperem. Dla nas Świętochłowice to nie tylko miejsce, w którym realizujemy projekt, ale przede wszystkim rodzinne miasto. Działka i lokalizacja, na której powstaje inwestycja, jest nam znana od zawsze i nie jest nam obojętne, jakie będą Świętochłowice po zakończeniu budowy.
Uroczysko Matylda to nie jest projekt jeden z wielu.  To apartamentowce, które będziemy oglądali codziennie, dlatego zależy nam na najwyższej jakości i zadowoleniu mieszkańców. Z naszych inwestycji chcemy być dumni, by każdy kolejny budynek nie tylko mógł trafić do naszego portfolio, ale też stał się zachętą do skorzystania z naszych usług.

Co nas wyróżnia

Nasze projekty przygotowujemy przede wszystkim z myślą o przyszłych mieszkańcach. Tak jest też w przypadku osiedla „Uroczysko Matylda”, które posiada wiele wyróżniających je atutów.
Oto najważniejsze z nich:

Lokalizacja

Wybór miejsca nie jest przypadkowy, dzięki czemu właściciele mieszkań mają dostęp zarówno do Parku Skałka (500 m), Ogrodów Jordanowskich (200 m), Szkoły Podstawowej z basenem (500 m), Przedszkola (500 m), przystanków autobusowych i tramwajowych (300 m), jak i do DTŚ, która umożliwia dostanie się do Katowic (5 minut) i do Gliwic (10 minut).

Standard budynku

Mieszkańcy naszego osiedla, mają do dyspozycji wiele udogodnień. Należą do nich między innymi komórki lokatorskie, podziemny parking oraz duża i wygodna winda. Wszystko to wykonane z wysokiej jakości materiałów. Budynki usytuowane są na terenie zamkniętym, co ma znaczący wpływ na poprawę bezpieczeństwa i ochronę mienia.

Standard mieszkań

Każde mieszkanie wyposażone jest w bardzo duże okna w okleinie dwustronnej z elektrycznymi roletami i zintegrowanymi moskitierami, w ogrzewanie podłogowe miejskie z mieszkaniowymi węzłami cieplnymi, z możliwością regulacji temperatury niezależnie w każdym pomieszczeniu oraz w wentylację mechaniczną rozmieszczoną w całym budynku.